info@obiekto.pl +48 791 58 54 51

Jak zacząć ?

To nieprawda, że aby się wspinać, trzeba umieć się podciągać. Do rozpoczęcia przygody z bulderingiem potrzebujesz jedynie wygodnego ubioru i dużo entuzjazmu!

Buldering to wspinanie po specjalnie przygotowanych, krótkich drogach wspinaczkowych (bulderach), które stanowią swego rodzaju wspinaczkowe łamigłówki. Czasami do ich rozwiązania potrzeba więcej siły, czasami gibkości, a czasami... wyobraźni :) Wysokość ściany do bulderingu (do 4,5 m) pozwala wspinać się bez lin i dodatkowego sprzętu do asekuracji – bezpieczne lądowanie zapewni Ci specjalny materac. Na początek nie potrzebujesz specjalnych butów wspinaczkowych - wystarczą wygodne buty sportowe.

Najlepiej zacząć od naszych zajęć wprowadzających - obywają się one w każdą sobotę o godzinie 12:00. Aby wziąć w nich udział wystarczy zgłosić się do recepcji na około 15 minut przed rozpoczęciem. W trakcie zajęć wyjaśniamy zasady bezpiecznego uprawiania bulderingu, przedstawiamy podstawowe techniki wspinaczkowe i zarażamy Was swoją pasją do wspinania :)

Zapraszamy!