info@obiekto.pl +48 791 58 54 51

Zajęcia grupowe

GRAFIK_SEKCJI

SEKCJE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Do sekcji początkującej można dołączyć w dowolnym momencie, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 1 godzinę. Karnet na 4 kolejne zajęcia kosztuje 160 zł.


SEKCJE DZIECIĘCE

Zajęcia dla dzieci odbywają się raz w tygodniu. Karnet na 4 kolejne zajęcia 1-godzinne z opieką instruktora kosztuje 160 zł, a na 4 zajęcia 2-godzinne: 200 zł.


SEKCJE DLA REGULARNIE SIĘ WSPINAJĄCYCH
Obecnie sekcje podzieliliśmy na trzy kategorie: swobodne, programowe i zawodnicze.

SEKCJE SWOBODNE przeznaczone są dla osób, które chcą się uczyć wspinania, ale niekoniecznie prowadzić dzienniczek z liczbą podciągnięć. Zajęcia są 1-godzinne i możecie w nich uczestniczyć 1 lub 2 razy w tygodniu. W czasie zajęć będziecie mieli do czynienia z wieloma różnorodnymi bulderami na szeroko pojętym poziomie średnio zaawansowanym.

Karnety sekcji swobodnych dają większą elastyczność w uczęszczaniu na zajęcia. Kupując karnet 1 raz w tygodniu (4 zajęcia) możecie wybrać termin zajęć, a w razie gdyby coś Wam umknęło – odrobić zajęcia w innym terminie, w miarę dostępności miejsc w innych grupach swobodnych. Na wykorzystanie 4 zajęć macie aż 5 tygodni.
Wybierając karnet 2 razy w tygodniu dobieracie 2 terminy zajęć, a na wykorzystanie karnetu macie aż 8 tygodni.

SEKCJE PROGRAMOWE dedykujemy tym, którzy chcą sportowego podejścia do wspinania. Od początku zajęć ruszą z rozpisanym cyklem treningowym, dlatego szczególnie ważne będzie regularne uczestniczenie w zajęciach 2 razy w tygodniu. Jeśli do wspinania chcecie dołączyć specyficzne ćwiczenia, wiedzieć co i kiedy trenujecie – wybierzcie sekcje programowe.
Karnety sekcji programowych ważne są przez 4 kolejne tygodnie i nie podlegają przedłużeniu w przypadku opuszczenia zajęć.

SEKCJE ZAWODNICZE to szczególny rodzaj sekcji programowych przeznaczony dla najbardziej zaawansowanych uczestników. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, a program przygotowany jest pod kątem udziału w zawodach.

Osoby zainteresowaniem dołączeniem do sekcji prosimy o kontakt w celu dopasowania do grup.

Użytkownikom kart systemowych przypominamy, że udział w zajęciach jest płatny niezależnie od wejścia na ścianę.