info@obiekto.pl OBIEKTO: Tel. 530 666 596 | ul. Mińska 65, 03-828 Warszawa

Jak zacząć? – zajęcia wprowadzające w cenie wejścia

Na zajęcia wprowadzające zapraszamy osoby bez wcześniejszego doświadczenia. Odbywają się one w każdą sobotę o godzinie 12:00.

To nieprawda, że aby się wspinać, trzeba umieć się podciągać. Do rozpoczęcia przygody z bulderingiem potrzebujesz jedynie wygodnego ubioru i dużo entuzjazmu!

Buldering to wspinanie po specjalnie przygotowanych, krótkich drogach wspinaczkowych (bulderach), które stanowią swego rodzaju wspinaczkowe łamigłówki. Czasami do ich rozwiązania potrzeba więcej siły, czasami gibkości, a czasami po prostu trochę wyobraźni.

Wysokość ściany do bulderingu (do 4,5 metra) pozwala wspinać się bez lin i dodatkowego sprzętu do asekuracji – bezpieczne lądowanie zapewni Ci specjalny materac. Na początek nie potrzebujesz specjalnych butów wspinaczkowych – wystarczą wygodne buty sportowe na zmianę.

Najlepiej zacząć od naszych zajęć wprowadzających – obywają się one w każdą sobotę o godzinie 12:00. Aby wziąć w nich udział wystarczy zgłosić się do recepcji na około 15 minut przed rozpoczęciem. W trakcie zajęć wyjaśniamy zasady bezpiecznego uprawiania bulderingu, przedstawiamy podstawowe techniki wspinaczkowe i dzielimy się wspinaczkową pasją 🙂

Zapraszamy!