info@obiekto.pl OBIEKTO: Tel. 791 585 451 | ul. Mińska 65, 03-828 Warszawa

O Nas

O NASZEJ ŚCIANIE WSPINACZKOWEJ

OBIEKTO prowadzi na Kamionku wyjątkową ścianę wspinaczkową, na której możesz spróbować swoich sił w boulderingu - olimpijskiej dyscyplinie wspinaczkowej z pogranicza parkouru i gimnastyki.

Obiekto działa przy ul. Mińskiej 65 (wejście od ul. Chodakowskiej, przez szlaban naprzeciwko stacji ORLEN). Znajdziesz tu mnóstwo światła, klimatyczną przestrzeń i wspinanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Na naszej ścianie zaczniesz przygodę ze wspinaniem zupełnie od zera, rozwiniesz swoje umiejętności i powspinasz się z najlepszymi wspinaczami w kraju.

Za wspinanie na Obiekto odpowiadają pasjonaci tego sportu, a wspinaczkowe problemy przygotowuje zgrany zespół pod wodzą Kuby Jodłowskiego – Mistrza Polski w Boulderingu 2021, członka Kadry Narodowej w boulderingu, wielokrotnego zwycięzcy zawodów Pucharu Polski i jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce.

JAK ZACZĄĆ?

Do rozpoczęcia przygody z boulderingiem potrzebujesz jedynie wygodnego sportowego ubioru i dużo entuzjazmu!

Będziesz się wspinać po ściankach, których wysokość (4,5 metra) pozwala na uprawianie tego sportu bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu do asekuracji – bezpieczne lądowanie zapewnia specjalny materac.

Najlepiej zacząć od zajęć wprowadzających, które odbywają się w każdą sobotę o godzinie 12:00. Udział w zajęciach nie jest dodatkowo płatny. W trakcie zajęć wyjaśniamy zasady uprawiania boulderingu i podstawy technik wspinaczkowych. Już po około godzinie możesz samodzielnie pokonywać przygotowane przez nas wspinaczkowe problemy!