info@obiekto.pl MAŁE OBIEKTO: tel. 791 58 54 51 // DUŻE OBIEKTO: Tel. 530 666 596

O Nas

O NASZYCH ŚCIANKACH WSPINACZKOWYCH

OBIEKTO prowadzi na Kamionku 2 wyjątkowe ściany wspinaczkowe, oddalone od siebie o zaledwie kilkaset metrów. To miejsca, w których możesz spróbować swoich sił w bulderingu - wyjątkowej wspinaczkowej dyscyplinie z pogranicza parkouru i gimnastyki.

Na Małe Obiekto (Grochowska 301/305) zapraszamy przede wszystkim początkujących i średniozaawansowanych. W klimatycznym budynku z czerwonej cegły na terenie zabytkowego kompleksu fabrycznego PERUN wprowadzimy Cię do wspinaczkowej przygody.

Na Dużym Obiekto (Mińska 65) znajdziesz mnóstwo światła, klimatyczną przestrzeń i wspinanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Tu można w pełni rozwinąć swoje umiejętności i powspinać z najlepszymi wspinaczami.

Nasze bulderownie prowadzą pasjonaci wspinania, a wspinaczkowe problemy przygotowuje zgrany zespół pod wodzą Kuby Jodłowskiego – jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w kraju, członka Kadry Narodowej w bulderingu, wielokrotnego zwycięzcy zawodów Pucharu Polski.

JAK ZACZĄĆ?

Do rozpoczęcia przygody z bulderingiem potrzebujesz jedynie wygodnego sportowego ubioru i dużo entuzjazmu!

Na naszych ścianach nie wypożyczamy butów wspinaczkowych, ale do rozpoczęcia wspinania nie są one potrzebne - wystarczą zwykłe sportowe buty na zmianę.

Będziesz się wspinać po ściankach, których wysokość (4,5 metra) pozwala na uprawianie tego sportu bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu do asekuracji – bezpieczne lądowanie zapewnia specjalny materac.

Najlepiej zacząć od zajęć wprowadzających, które odbywają się na MAŁYM OBIEKTO w każdą sobotę o godzinie 12:00. Udział w zajęciach nie jest dodatkowo płatny. W trakcie zajęć wyjaśniamy zasady uprawiania bulderingu i podstawy technik wspinaczkowych. Już po około godzinie możesz samodzielnie pokonywać buldery na naszych ścianach!